1. Головна »
  2. На рублі »
  3. African Simba

Клуб Вулкан на рублі пропонує грати в автомат Африканський Сімба

Автомати на гривні Африканський Сімба

Африканський Сімба – сучасний ігровий автомат з безліччю можливостей і якісною графікою. Ігрові автомати Вулкан грати на рублі і безкоштовно пропонує на всіх слотах, представлених в меню, в тому числі і в Африканський Сімба. Грати безкоштовно, використовуючи демо-режим, або ж робити ставки на гроші, значення не має, але якщо ви захочете обміняти свій куш на рублі в онлайн казино Вулкан, то це буде можливим лише у грі із реальними ставками .

Відмінне оформлення автомата тішить враженнями

Сюжет нової гри присвячений життю тваринного світу у природному середовищі існування – африканській савані. Дизайн апарату відмінно виконаний, як в картинках тварин, буйвола, лева, сурикатов, жирафа, фламінго, так і в зображеннях гральних карт. Картинку відмінно доповнює вдало обраний аудиоряд. Зовнішнє враження слот-фвтомат створює просто фантастичне.

Функціональний набір автомата принесе нагороди

Наповнення ігрового автомата Африканський Сімба також на рівні:

  1. 5 барабанів;
  2. 243 способи формування комбінацій;
  3. вайлд и скатер;
  4. безкоштовні запуски.

Джекпот гри – 7 500 монет, це досить солідна сума, а завдяки ризик-грі вона, як і всі виграші у грі, може бути подвоєна. Грайте, розумно ризикуючи, і нагородою стане не лише вулкан емоцій, а і щедрі виплати ігрового автомата. Без реєстрації, грати безкоштовно простіше простого, таким чином ви без небезпеки втратити гроші вивчите всі нюанси гри без смс і підготуєтеся до боротьби за куш.