1. Головна »
  2. Вулкан демо »
  3. Містичні Секрети

Нові автомати Містичні Секрети зацікавлять геймерів Вулкана

Нові автомати Містичні Секрети

Новий сайт Вулкан казино серед багатого асортименту автоматів пропонує слот Mystic Secrets. Вибирають гру серед інших з кількох причин:

  • сучасний якісний дизайн;
  • багатий функціонал;
  • щедрі виплати;
  • зручне керування.

Ігровий автомат Містичні Секрети із демо без смс (а також, звичайно, на рублі) має 5 онлайн барабанів, на яких перетинаються в пошуку комбінацій 10 смужок виплат. Ігрове поле складається з 15 картинок, вони вишикувалися у три ряди і мають певну градацію. Найменше прибутку приносять зображення гральних карт, далі у порядку зростання йдуть перо в чорнильниці і папір, свічник, золотий кубок, юнак і прекрасна дівчина, а найбільш високі виплати принесуть мудрий алхімік і книга заклинань – по 5000 монет.

Алхімік грає роль також дикого символу, допомагаючи формувати ще більше призових комбінацій. Книга – скатер, від трьох і більше її зображень активують фриспіни, при цьому два барабани постійно займатимуть дикі символи, розтягнувшись на три чарунки. Ризик-раунд класичний – відгадавши колір майбутньої карти, гравець отримає подвоєння ставки. Спроб може бути декілька. Ігрові автомати Вулкан нові шанси і всі нові слоти пропонують випробувати без реєстрації. Грати безкоштовно або на гроші – ваше рішення, пам’ятайте про свої можливості і не прогавте їх.