Войти Зарегистрироваться 15 секунд
Получайте
бонус на ваш
первый депозит!
champion-avtomaty.com.ua Получить чемпионский бонус
  1. Главная »
  2. Вулкан демо »
  3. Нові автомати Містичні Секрети зацікавлять геймерів Вулкана

Нові автомати Містичні Секрети зацікавлять геймерів Вулкана

Нові автомати Містичні Секрети

Новий сайт Вулкан казино серед багатого асортименту автоматів пропонує слот Mystic Secrets. Вибирають гру серед інших з кількох причин:

  • сучасний якісний дизайн;
  • багатий функціонал;
  • щедрі виплати;
  • зручне керування.

Ігровий автомат Містичні Секрети із демо без смс (а також, звичайно, на рублі) має 5 онлайн барабанів, на яких перетинаються в пошуку комбінацій 10 смужок виплат. Ігрове поле складається з 15 картинок, вони вишикувалися у три ряди і мають певну градацію. Найменше прибутку приносять зображення гральних карт, далі у порядку зростання йдуть перо в чорнильниці і папір, свічник, золотий кубок, юнак і прекрасна дівчина, а найбільш високі виплати принесуть мудрий алхімік і книга заклинань – по 5000 монет.

Алхімік грає роль також дикого символу, допомагаючи формувати ще більше призових комбінацій. Книга – скатер, від трьох і більше її зображень активують фриспіни, при цьому два барабани постійно займатимуть дикі символи, розтягнувшись на три чарунки. Ризик-раунд класичний – відгадавши колір майбутньої карти, гравець отримає подвоєння ставки. Спроб може бути декілька. Ігрові автомати Вулкан нові шанси і всі нові слоти пропонують випробувати без реєстрації. Грати безкоштовно або на гроші – ваше рішення, пам’ятайте про свої можливості і не прогавте їх.