1. Головна »
  2. Клуб Чемпіон »
  3. Santa’s Wild Ride

Santa’s Wild Ride

Хто сказав, що Санта Клаус виключно позитивний герой? Розробники компанії Мікрогеймін пропонують вам дізнатися, яким саме буває Санта, коли ніхто не бачить його витівок. Під час гри ви зустрінете пустотливого сивобородого старця, який разом з ельфами роз’їжджає на мотоциклі, розвозячи дітям подарунки. Він любить швидкість і адреналін, а також не проти добре повеселитися.

Щоб грати автомати Вулкан на гривні, вам пропонується ближче познайомитися з правилами без реєстрації. Ігровий апарат Дика Їзда Санти є веселий різдвяний слот з п’ятьма барабанами. На задньому фоні ігрового поля видніється засніжене місто, який мирно спить під повним місяцем. Серед картинок ви побачите апетитні солодощі, ключі від байка Санти, його помічників, залізного коня і подарунки.

Якщо ви плануєте грати онлайн на гроші, то слід вивчити особливості, якими наділили розробники деякі іконки. Дикий символ – це логотип. Він здатний збільшити виплати в два, три і чотири рази. Множник залежить від числа Вайлд, що випали на ігровому полі. Також цей символ замінює відсутні картинки і допомагає формувати комбінації. Скаттер це ключі запалювання, які приносять призи, навіть не складаючи поєднань. Ця емблемка також здатна подарувати 25 фріспінів. У цьому раунді абсолютно безкоштовно можна отримати до 1 900 000 монет. Саме тут ви зустрінете Дикий символ , що розширюється. Єдина умова – грати потрібно на реальні гроші з виведенням.

У різдвяному автоматі передбачений бонус від Санти у вигляді подарункових коробок. Всякий раз, коли такий символ з’являється на ігровому полі, ви будете отримувати додаткові кредити. Якщо ви хочете відсвяткувати Різдво нетрадиційним способом, заходите в казино Вулкан 777 і запускайте симулятор Santa’S Wild Ride, який змусить вас посміхнутися і навчить заробляти.