1. Главная »
  2. Вулкан Платинум »
  3. Asian Beauty

Asian Beauty

Asian Beauty

Кожен з відвідувачів може розглядати ігровий автомат Азійська Краса в різних ракурсах. Для одних він буде захопливим туром в східну культуру. Для інших – легкою романтичною пригодою в садах Японії. У будь-якому випадку можна сказати одне – розробники створили стильну атмосферу для захопливої азартної гри.

Дзеркало Вулкан Ставка дозволяє випробувати можливості цього автомата онлайн без реєстрації. Тим більше, що в окремих режимах тут можна отримати відмінні шанси на великий виграш. А прекрасні учасниці займуть чільну роль у розподілі призових. До того ж, бонусна гра на гроші дає можливість познайомитися з відмінними картинами, які розкривають повною мірою Азійську Красу головних учасниць.

Ігрові можливості східного автомата

Для того, щоб збирати виграшні комбінації гравцеві нема потреби враховувати наявність реальних ігрових ліній – на 5 барабанах завжди гратимуть 243 можливі виграшні комбінації. Оплачуються 3, 4 або 5 однакових символів. У грі є Wild символ, який буде грати в найдорожчій з можливих комбінацій замість необхідного символу (крім Scatter).

У будь-який момент абсолютно несподівано може відкритися дзеркальний бонус – ігрове поле займуть 12 дзеркал і якщо вдасться в них знайти 3 однакових портрети, то буде нараховано відповідний приз, до 9000 тисяч монет з виведенням.

Символ Scatter у вигляді шкатулки може принести в казино Вулкан 777 виграш в розмірі до 100 сумарних ставок на будь-яких клітинах ігрового поля. При цьому 3 і більше символів запускають раунд з 10, 15 або 25 безкоштовних обертань. Раунд в ігровому апараті буде проходити без перерв і кожна з виграшних виплат автоматично подвоюється.