1. Главная »
  2. Вулкан Платинум »
  3. Dragon Island

Dragon Island

Dragon Island

Іноді трапляється, що казки залишають глибокий відбиток не тільки в пам’яті людей. В ігровому автоматі Острів Драконів був відтворений унікальний світ, в якому збереглася можливість для життя казкових істот з минулого. Знайти цей острів не так і просто, але можна бути впевненими, що всі зусилля експедиції окупляться з лишком не тільки за рахунок унікального досвіду.

Видатний природний ареал виплекав на далекому острові ціле покоління драконів. Неймовірні істоти готові продемонструвати кожному досліднику свої унікальні якості. І хоча таємний острів є не найбезпечнішим місцем, кожен може випробувати свої шанси на удачу, адже всі ризики реально коштують того, щоб хоч одні оком поглянути на реальних істот з давніх міфів, які пропонує дзеркало вулкан Club без реєстрації.

Ігрові особливості автомата Острів дракона

На 5 обертових барабанах можна зустріти символи ігрових карт і декількох драконів, які в свою чергу уособлюють природні стихії і несуть за собою різні виграші з висновком онлайн:

  • Дракон Вітру – до 200 ставок за 5 символів;
  • Водний Дракон – до 300 ставок;
  • Лісовий Дракон з максимальним виграшем в 500 ставок;
  • Кам’яний Дракон – до 100 ставок;
  • Вогняний Дракон з нечуваними виграшем в 2500 ставок.

Є також дикий символ дракона, який в казино Вулкан 777 може грати замість всіх перерахованих вище символів. А якщо взяти зображення діючого вулкана, то воно може принести в грі на гроші до 50 безкоштовних спінів за комбінації з 3, 4 або 5 таких символів, під час яких додатися Expanding Wild.

В ігровому апараті можна за подвійну ставку активувати режим, коли смужки гратимуть і вважатися по обидва боки. Він також додає золотий Wild символ.