1. Главная »
  2. Вулкан Платинум »
  3. Drone Wars

Drone Wars

Drone Wars

До атаки дронів з далеких глибин космосом людство виявилося готовим на 100%. І хоча навіть найбільш підготовлений боєць не може зрівнятися по швидкості реакції з кібернетичним організмом, спеціальний загін буде використовувати просунуті електронні засоби, щоб битися на рівних.

Разом з цікавими бонусними онлайн режимами в ігровому апараті Війни Дронів використовується стилістика фантастичних фільмів і відео ігор 90-х. Для Club Vulcan com дзеркало без реєстрації пропонує спробувати себе в ролі елітного загону космічних сил ППО. Віртуальний поєдинок гарантує призові не тільки при вдалому збігу обставин. Гравець може отримати реальний шанс виграти значні призи за рахунок правильної тактичної розстановки.

5 барабанів в цьому автоматі з висновком дозволяють вибрати до 25 смужок виплат. Оплачуються безперервні смужки, починаючи з самого лівого барабана. Дикий символ у вигляді захисного дрона може грати роль будь-якого іншого символу, крім Scatter. Останній відкриває виграші на гроші в будь-якій позиції і може відкрити бонусні режими ігор на гроші, якщо зібрати 3, 4 або 5 таких символів.

На початку гравцеві належить вибирати з 2 режимів – Space Attack і Planetary Assault. У першому випадку, під час 5 безкоштовних спінів кожна атака дронів буде наражатися на Wild символи, які в свою чергу будуть захищати від атаки і заробляти призові очки в грі на гроші. У другому випадку в ігровому автоматі буде зроблена спроба знищити базу дронів. Гравець казино Вулкан 777 матиме можливість атакувати і захищатися від контратак, отримуючи додаткові бонуси. Якщо вдасться знищити всі 20 захисників, то буде виплачений приз в розмірі 50 повних ставок.