1. Главная »
  2. Вулкан Платинум »
  3. Fruit Case

Fruit Case

Fruit Case

Заповітна мрія дитинства для багатьох може здійснитися в ігровому автоматі Фруктова Історія. Як і в омріяному кухонному буфеті, тут рядами йдуть банки з апетитним джемом і пустотливими фруктами. Невимушена атмосфера підтримується бадьорим звуковим оформленням і оригінальною системою подання нових символів.

5 барабанів тут – лише ігрова умовність, колонки тут послідовно заповнюються новими символами. А при кожній перемозі фрукти готові потіснитися, щоб поступитися місцем своїм родичам і дати реальні шанси на нові виграші. Оцінити всі унікальні можливості у цьому веселому апараті з виведенням можна онлайн у club Vulkan, дзеркало якого доступне без реєстрації.

Головне завдання у грі на гроші – зібрати суцільну комбінацію із трьох і більше символів, починаючи із крайнього лівого барабана. Іконки з джемами принесуть базові виграші. А справді великі суми можна отримати за комбінації з фруктів.

У грі є посилення множника Avalanche:

  • кожен символ із виграшної смужки спресовується, звільняючи місце для падіння нових;
  • грати у новому раунді доводиться із новим множником;
  • якщо нові символи утворюють виграшні смужки – ситуація повторюється;
  • максимальний множник – х8, відсутність виграшу після чергового падіння скидає його значення.

В ігровому апараті передбачений бонусний символ із міксером для коктейлів FreeFalls. Три таких іконки на обох смужках виплат запускають 10 безкоштовних спінів, де кожен виграш в казино Вулкан 777 буде нести призові, помножені на 3. У бонусному режимі також активні множники Avalanche і є можливість виграти онлайн додаткові безкоштовні спіни.