1. Главная »
  2. Вулкан Платинум »
  3. Go Bananas

Go Bananas

Go Bananas!

Непрохідні джунглі багаті на приємні сюрпризи та стародавні артефакти. Але на відміну від реальних аналогів, в ігровому автоматі Вперед Банани в глибинах джунглів мандрівників не чекають різні небезпеки. Навпаки – весела зграйка мавп радо прийме гостей та може обсипати їх цілим водоспадом реальних призів. Тим більше, що в клубі Vulcan дзеркало надає шанс почати гру і познайомитися з веселими мешканцями безкоштовно та без реєстрації.
Не зважаючи на їх пустотливий характер, кожна з них знає потаємні місця онлайн джунглів і може продемонструвати шляхи до розсипів солодких фруктів і ідолам давно загублених цивілізацій. При цьому, як і годиться диким мешканцям джунглів, кожен з них ревно охороняє свою територію, володіючи неповторним характером та збираючи поблизу фрукти й блискучі коштовності.

Правила в віртуальних джунглях

5 обертових барабанів в ігровому апараті перетинають у всіх можливих напрямках 20 ліній виплат. Починаючи з лівого барабана, необхідно збирати суцільні поєднання з 3 і більше символів – тоді відповідний виграш буде зарахований на рахунок гравця. Базові значення в грі на гроші можна виграти за комбінації з фруктів (до 70 ставок). Набагато більші можливості відкривають коштовності та артефакти – до 700 ставок за комбінацію з 5 рубінів.
Величезне значення в апаратах з виведенням мають дикі мавпи. Кожна з них є Wild символом і може замінювати будь-який інший символ. А на додаток, кожна з мавп володіє додатковою функцією і може перетворювати сусідні клітини в Вайлда за власним алгоритмом. Залежно від старшинства, кожна з диких мавп в казино Вулкан 777 може грати в найпотрібніший момент і подарувати від 1 до 4 ExtraWild.