1. Главная »
  2. Вулкан Платинум »
  3. Hook's Heroes

Hook’s Heroes

Hook's Heroes

Гроза морських просторів вирішив приміряти на себе нову роль на суші. В ігровому автоматі Герої Крюка хвацький капітан вирішив відкрити свій власний театр і показати всім охочим захоплюючий спектакль із колоритними персонажами. Автомати Hook’S Heroes у club Vulkan com дзеркало відкриває для гри без реєстрації абсолютно безкоштовно.

Яскраві анімовані портрети відсилають до капітана з історії про Пітера Пена. Кожен із членів веселої команди займає особливий пост. Є навіть матрос у карнавальному костюмі крокодила, який нагадує про не найприємніше знайомство з хижаком. Сам же капітан Крюк може швидко пересуватися по барабанах і грати роль будь-якого з символів (окрім бонусних).

Основна гра в апаратах з виведенням відбуватиметься на полі із 5 обертовими барабанами. Є 20 постійно діючих смужок виплат. На них слід збирати однакові символи. Чим більше символів у ряду – тим більше виграш у казино Вулкан 777. Можна регулювати розмір ставки за рахунок деномінації умовної монети і кількості ставок на смужку.

Цей ігровий апарат з виведенням також не дасть занудьгувати завдяки величезній кількості реальних бонусних опцій:

  • фея – додасть від 2 до 5 випадкових Wild на ігрових клітинах;
  • русалка – всі виграші помножуються на 2, із Wild – на 4;
  • пірат – кожен символ працює як Scatter (без Wild).

Якщо онлайн гравцеві вдалося зібрати 3 символи Scatter (пірат у костюмі крокодила), то він має можливість самостійно призначити один з наведених вище режимів. Від його вибору також залежить і кількість безкоштовних спінів. Якщо ж на ігрових барабанах в автоматах Герої Крюка на гроші випаде 2 символи Scatter – то запускається 1 безкоштовний респін, де одна з функцій вибирається випадковим чином.