1. Главная »
  2. На рублі »
  3. Hot Hot Volcano

Hot Hot Volcano

Hot Hot Volcano

Виверження вулкана може бути прибутковим, якщо це явище станеться не в реальному житті, а у гральному автоматі Гарячий Гарячий Вулкан. У ньому лава позитивним чином вплине на вашу гру і ви заробите ще більше. Тож якщо ви шукали уВулкан ігрові автомати на гроші (на рублі), то вмикайте вулканічний онлайн-симулятор.

Попереду на вас чекає дивовижна гра! Ви будете обертати 25 смужок (або менше, дивлячись скільки активуєте). На них будуть з’являтися мавпи, рептилії, папуги, букви і цифри.

Головний символ ігрового апарата – це вулкан, що вивергається. Саме цей знак забезпечить вам стабільний заробіток, адже він замінює всі звичайні елементи. Wild-символ з’являється тільки на центральних барабанах, і якщо вам пощастить зібрати відразу 3 зображення вулкана, почнеться бонус-опція. На 3-му барабані ви побачите повномасштабне виверження, адже вулкан займе цілих 3 чарунки. Ви зможете грати 5 разів безкоштовно, при цьому wild-знак зафіксується у центрі. Не залишайте емулятор до появи декількох вулканів із лавою. Лише так ви зможете швидко помножити поточний баланс. А якщо ви не бажаєте робити спіни на гроші і хочете побачити виверження без реєстрації, сміливо вмикайте гамінатор через пробний режим. Тоді ви не зможете робити ставки із виведенням, зате побачите всі можливості симулятора особисто.

Що стосується тих гравців, котрі прийшли за заробітком до казино Вулкан 777, наполегливо рекомендуємо частіше вмикати гамбл-опцію. Із цієїю додатковою грою можна помножити призи будь-якого розміру. При цьому ви не лише будете подвоювати нагороди, а й зможете збільшувати їх одразу в 4 рази.