1. Главная »
  2. На рублі »
  3. House Of Dragons

House Of Dragons

House Of Dragons

Небезпека і ризик завжди асоціювалися з швидким прибутком. Сьогодні ви переконаєтеся в цьому, адже побуваєте в гіпнотичному небезпечному місці – в ігровому апараті Будинок Драконів. У ньому ви зустрінете справжнього дракона, а разом з ним і японських воїнів.

Якщо з якоїсь причини онлайн-гра про культуру Японії вам не сподобається, ви завжди зможете почати в інші ігрові автомати грати на гроші (на гривні). Для цього лише зайдіть в каталог симуляторів казино Вулкан 777.

Чому варто зіграти в ігровий онлайн-апарат з драконом?

На 20 смугах виплат будуть відбуватися реальні чудеса. Якщо ви включите режим ставок на гроші, то до почуття подиву ще додасться відчуття страху і схвильованості. Ці почуття тільки поліпшать гру з драконом!

Перед вами один з небагатьох онлайн-симуляторів, в якому 2 wild-знака. Один з них – це японець, який замінює всі елементи, крім бонусних, а другий – це дракон, який не тільки встає на місце інших знаків, а й подвоює кінцевий приз.

Також в симуляторі з виведенням є цікава бонус-опція. Якщо вам пощастить і ви зберете кілька зображень цибулі, то зможете виграти множник для призів. Вам належить стріляти з лука по мішенях. Чим ближче ви будете потрапляти до центру, тим вище буде множник. І остання особливість ігрового автомата – це Скаттер-знак. Він представлений зображенням японського віяла. Цей символ принесе вам прибуток, навіть якщо з’явиться непослідовно на різних смугах. При цьому приз буде помножений на поточну ставку, так що чим більше ви вкладаєте в спіни, тим більше отримуєте натомість. А якщо ви побоюєтеся платних обертань, то можете побачити дракона без реєстрації.