1. Главная »
  2. На рублі »
  3. Irish Eyes

Irish Eyes

Irish Eyes

Познайомтеся із цікавими традиціями Ірландії у новій розробці фірми Microgaming – онлайн-слоті Ірландські Очі. У цій грі ви зустрінете міфічну істоту і цілком реальну місцеву дівчину з зеленими очима і рудими пасмами волосся. Ви зможете грати на гроші, конвертуючи комбінації у прибуток, або без реєстрації – заради розваги.

Неважливо, як саме ви будете крутити барабани – на реальну валюту або демо-кредити. Куди важливіше те, як ви будете робити це, тому радимо вам ознайомитися з основними можливостями грального апарата:

  • у ньому 25 смуг;
  • лепрекон – один з найдорожчих знаків і водночас wild-елемент;
  • ірландська дівчина приносить 12 фриспінів із потрійними призами;
  • якщо вам одночасно випадуть 2 лепрекони (один на першому барабані, інший – на останньому), розпочнеться додаткова гра із розіграшем великого множника.

Також в ігровому автоматі є стандартна можливість для збільшення призів. Суть її в тому, що ви або вгадуєте колір карти, або її масть, і отримуєте за це в 2 або в 4 рази більше, ніж повинні були.

Найперспективніші можливості цього онлайн-симулятора, з якими ви неодмінно заробите у казино Вулкан 777, – це потроєні фриспіни і можливість виграти у лепрекона великий множник (до 100). Якщо ви переглянете інші ігрові автомати Вулкан на рублі, то зрозумієте, що ці функції є унікальними. Якщо ви не бажаєте витрачати свій час на спіни із виведенням призів, можете обійтися демо-грою. У такому разі ви зможете побачити лепрекона й ірландську дівчину без реєстрації. В емуляторі збережуться всі функції, що й у платній грі, тому ви зможете потренуватися, а вже потім приступити до платних спінів.