1. Главная »
  2. На рублі »
  3. Jewels Of The Orient

Jewels Of The Orient

Jewels Of The Orient

Познайомтеся із унікальною культурою сходу у грандіозній розробці компанії Microgaming – функціональному онлайн-слоті Коштовності Сходу. У ньому ви зможете швидко отримати реальний прибуток і естетичне задоволення.

Можливості східного ігрового апарата

Лише у запропонованому симуляторі можна обмінювати зображення коштовностей на гроші. Ви зможете перевести віртуальні багатства у справжню, тверду валюту. Для цього вам потрібно буде використовувати такі можливості гамінатора:

  • зображення східного палацу – це скатер, який приносить рандомну кількість фриспінів (до 40), множник і приз;
  • напис із назвою гри – це wild-елемент із фіксованим прибутком;
  • східні красуні – це звичайні знаки;
  • у симуляторі є 9 смуг.

Як ви вже здогадалися, найголовніша коштовність сходу – це дівчата, які там живуть. Ви часто будете їх бачити на смужках виплат. Але головний символ, з яким ви неодмінно заробите у казино Вулкан 777 – це палац. Чим більше скатерів вам випаде, тим більше ви отримаєте бонусів від ігрового апарата. Ви можете довіряти нашому закладу цілком і повністю. Ті, хто приходить до нас заради ігрових автоматів на рублі онлайн, знають, що у нас ніколи немає проблем з виведенням. Отже грайте у східний ігровий автомат, а ми подбаємо про якісний сервіс. А якщо ви ще не готові до серйозних спінів, то можете побачити азійських красунь без реєстрації на сторінках нашого азартного ресурсу. В такому разі вам вручать віртуальну валюту.