1. Главная »
  2. На рублі »
  3. Jingle Bells

Jingle Bells

Jingle Bells

Щоб з’явився новорічний настрій, необов’язково чекати коли настане зима! Досить зайти в казино Вулкан 777 і почати в ігрові автомати грати на реальні гроші – гривні або валюту. І якщо ви будете робити це в тематичному онлайн-симуляторі, святковий настрій вам гарантовано! А щоб ви довго не шукали новорічний ігровий апарат, відразу включіть Дзвоники від фірми Microgaming.

Як заробити в новорічному ігровому автоматі?

Навіть назва запропонованої гри говорить про те, що вона присвячена усіма улюбленого свята! Якщо ви проникніться духом Різдва або відчуєте новорічну ніч, то неодмінно заробите, адже в ці дні відбуваються чудеса.

Дзвоники – це досить простий ігровий автомат. У ньому всього 3 барабана і 5 смуг. Однак, це тільки на краще, адже ви будете витрачати на спіни сущі копійки, а натомість отримаєте реальні грошові призи великого розміру!

Найдрібніші нагороди в грі на гроші принесуть ялинкові іграшки. Вони утворюють комбінації, навіть якщо з’являється тільки 1 знак. На другому місці за значимістю йдуть класичні бари. Куди більше платять за сімки, проте, вони не є найдорожчими елементами онлайн-симулятора.

Вам слід грати заради появи різдвяних дзвіночків. Ці символи сильно вплинуть на ваш баланс, адже всього 1 комбінація принесе вам в 200 разів більше, ніж ви поставили! А якщо зберете відразу 5 смужок, наповнених дзвіночками, вважайте себе щасливчиком людиною, адже ви отримаєте джекпот.

Щоб відчути святкову атмосферу, необов’язково грати з виведенням на реальну валюту. Ви не зобов’язані ризикувати своїми грошима – можете пограти на наші демо-кредити. Тоді ви переміститеся в новорічні свята без реєстрації!