1. Главная »
  2. На рублі »
  3. Karate Pig

Karate Pig

Karate Pig

Компанія Mivrogaming вміє дивувати своїх фанатів нестандартними ігровими автоматами. Сьогодні вам належить зіграти в онлайн-слот, в якому тварина вивчає бойові мистецтва – в симулятор Карате Кабан. Очевидно, що ця гра є пародією на мультфільм “Кунг-фу Панда”.

Чому краще грати в гумористичний ігровий апарат на гроші?

Казино Вулкан 777 однаково ставиться до будь-яких відвідувачів і гравців. Навіть якщо ви не готові поповнювати баланс аккаунта на гроші, наш заклад все одно зробить все, щоб ви захотіли залишитися. Так, ви зможете побачити натреновану свиню без реєстрації. Однак, ми не радимо витрачати час на демо, адже воно нічого вам не принесе!

Далеко не всі ігрові автомати на реальні гроші (на гривні) зрівняються із запропонованим по віддачі і кількості бонусів. Адже в грі про свиню є трирівневий бонус-раунд, в якому ви швидко збільшите ігровий баланс. Крім того, якщо ви зберете дві золоті монети з журавлем, зможете грати за наш рахунок 15 раз поспіль. Всі призи, отримані при фріспінах, автоматично будуть помножені на 2.

Ще одна корисна опція ігрового апарату криється в зображенні логотипу гамінатора. Це wild-елемент, який замінює знаки, а заодно заповнює собою весь барабан. Функцій цього символу, разом з можливостями монети і свині, досить для безпрограшної серії спінів.

На рахунок надійності нашого клубу можете не сумніватися. У нас ніколи не було проблем з виведенням виграних коштів, тому все, що ви заробите за допомогою натренованого кабана, в обов’язковому порядку перейде до вас. Вам залишається тільки почати.