1. Главная »
  2. На рублі »
  3. Kathmandu

Kathmandu

Kathmandu

Завдяки ігровим автоматам можна не лише заробити реальні гроші, але й побувати в тих місцях і вимірах, в яких вам ніколи не доводилося бути. Так, гральний апарат Катманду дозволить вам перенестися до столиці Непалу. Ви побачите культуру цього міста, а заодно і заробите.

Запропонований онлайн-слот багато в чому схожий на інші ігрові автомати на рублі Вулкана, створені фірмою Microgaming. Однак, якщо ви почнете грати, ви швидко зрозумієте, що загальні риси збереглися лише у поверхневих елементах, а іншому емулятор наповнений унікальними деталями.

Що стосується функцій у грі на гроші, вони неодмінно посприяють вашому заробітку:

    • дзвони здатні змушувати казино Вулкан 777 платити за ваші спіни – ви отримаєте 15 безкоштовних спроб, якщо зберете кілька таких елементів;
    • фриспіни не лише позбавлять вас необхідності платити за спроби, але і помножать всі отримані призи;
    • wild-інструмент буде замінювати символи у головній грі;
    • під час безкоштовних спінів роль “дикого” елемента виконуватиме храм.

Як ви вже здогадалися, на вас чекає цікава онлайн-гра. На 9 смугах ви будете бачити слонів, карту із позначеним містом Катманду, непальску архітектуру та інші тематичні елементи. Ви зможете грати в оточенні цієї краси із виведенням призів, тому насититься не тільки ваш гаманець, але і душа.

Якщо ви хочете запустити симулятор виключно заради його оформлення, то можете зайти у Катманду без реєстрації. Але якщо ви прагнете швидкого заробітку, радимо вам використовувати онлайн-подвоювач для призів. Із ним можна моментально збільшувати будь-які нагороди у 2-4 рази.