1. Главная »
  2. На рублі »
  3. King Tiger

King Tiger

King Tiger

Всі звикли, що цар звірів – це лев. Але сьогодні все зміниться, так як тваринну влада бере в свої лапи тигр! Він має намір управляти іншими жителями джунглів і допоможе вам заробити реальні гроші. Для цього ви повинні відвідати місце проживання королівського тигра – ігровий автомат Тигр-Король.

Почніть грати в тваринний ігровий автомат – і розбагатійте

Гра обіцяє бути захоплюючою! І справа не в тому, що ігрові автомати в Вулкан на гроші в гривнях завжди цікаві, а в тому, що запропонований ігровий апарат зроблений з душею, продуманим сюжетом і гарною графікою. Навіть якщо увійти в царство звірів без реєстрації, інтерес все одно не згасне.

А якщо ви запустите королівський онлайн-симулятор на гроші, тоді приготуйтеся до того, що азарт повністю захопить ваш розум! Ви будете бачити на шпальтах виплат слонів, бізонів, інших тварин і птахів. Також зрідка на лініях буде з’являтися тигр, який відіграє вагому роль в казино Вулкан 777 – він замінює символи і при цьому заповнює собою весь барабан.

Крім царства звірів, в автоматі є одна рослина – це рожева квітка, яка не менш важлива, ніж тигр. Справа в тому, що рожевий бутон може оплатити низку ваших спінів. Ви будете отримувати нагороди як і зазвичай, але гроші з рахунку списуватися не будуть. Для цього зберіть в будь-якому розташуванні 3 рожевих квітки і натомість отримайте 10 фріспінів з виводом зароблених грошей. І завершальна особливість гамінатора – це подвоювач поточних нагород. З ним приз перетвориться у велику здобич, особливо якщо ви будете вгадувати не тільки колір карт, але і їх масть (в такому випадку нарахування збільшаться у 4 рази).