1. Главная »
  2. Вулкан демо »
  3. Mad Hatters

Mad Hatters

Mad Hatters

Microgaming створив дивовижний гральний апарат, присвячений ілюзіоністам. Тепер ви зможете насолодитися чудесами магії та ілюзій прямо у казино Вулкан 777. Для цього вам лише потрібно поповнити поточний баланс у кабінеті на гроші або зайти у гру Божевільні Капелюшники без реєстрації.

Гральний апарат присвячений фокусникам, які дістають різні речі зі своїх головних уборів. У них капелюхи різного розміру і форми, а все ілюзіоністи вбрані у яскраві кольори.

Радимо вам почати грати у запропонований симулятор про фокусників через його нетипове та вигідне наповнення:

  • у гамінаторі є годинник, який викликає Куку-бонус;
  • капелюх без фокусника виконує функції знака-замінника;
  • якщо бачите на ігрових смугах капелюхи, з яких вилазять кролики, ви одержуєте фриспіни (до 50) із множником (до 5).

Навіть якщо ви завітали до нас на сайт, щоб у ігрові автомати грати безкоштовно у Вулкан, ілюзорний емулятор все одно зможе задовольнити ваші потреби. Ви можете запустити його не на реальну валюту, а на демо-гроші, які нараховують на баланс всім незареєстрованим користувачам.

Однак, було б куди розумніше, якби ви обрали гру на справжні гроші з їх виведенням. В такому разі все, що з’являлося б на 30 ігрових смугах, автоматично переводили б на ваш рахунок. Вже через годину, а може бути і раніше, ви б збільшили баланс в 2-3 рази. Якщо ви хочете заробляти на грі із капелюшниками, але не знаєте як, радимо використовувати в онлайн-емуляторі можливість робити безкоштовні обертання. Варто вам хоч раз отримати 50 фриспінів з максимальним множником, як низка обертань значно поліпшить стан вашого рахунку.