1. Главная »
  2. Вулкан Платинум »
  3. Mega Fortune

Mega Fortune

Mega Fortune

Життя класу люкс завжди має свої характерні атрибути. На екрані ігрового автомата Мега Фортуна розробники постаралися зібрати повний набір для тих, хто вже має уявлення, на що витратити своє багатство. Наліт лиску в кожній картинці та блиск ігрових каменів просто заворожують і підштовхують кожен раз зробити нову ставку на гроші, адже гравець знаходиться всього лише в кроці від дуже солідних призів.
Серед ігрових символів онлайн представлені:

  • фамільні перстені з буквами карт (виграш до 150 ставок);
  • дорогий коньяк і сигари (виграш до 200 ставок за 5 символів);
  • елітні годинники (до 30 ставок);
  • туга пачка доларів (до 500 ставок);
  • шикарний лімузин (до 1000 ставок).

Крім цього, ігровий апарат з виведенням пропонує ряд бонусних символів, які не тільки можуть принести додаткові виграші, але й запустити особливі ігрові режими. Стати на крок ближче до вищеперелічених багатств можна в Vulcan Club, дзеркало якого пропонує грати в даний автомат без реєстрації.

Для гри постійно активні 25 ліній, на яких можна збирати виграшні комбінації з однакових символів. Кожна з них буде поліпшена, якщо в послідовності братиме участь символ яхти – граючи роль Wild, він здатний займати місце будь-якого іншого символу, крім Bonus і Scatter.

3 символи Scatter запустять бонусні обертання. У раунді Freespins множник для виграшу варіюється від одного до 5. А 2 символи Scatter одночасно можуть як збільшити множник, так і подарувати додаткові обертання. А якщо вдасться зібрати на одній лінії 3 символи Bonus, то можна отримати шанс зірвати великий банк в казино Вулкан 777 на блискучому колесі фортуни.