1. Главная »
  2. На рублі »
  3. Pharaohs Gold 2

Грати в Золото Фараона 2 – автомати Вулкан на гривні

Золото Фараона 2 ігрові автомати безкоштовно

У казино онлайн є не тільки демо без смс, так що ви можете грати в автомати Вулкан на гривні та стати володарем реальних призів замість віртуальних кредитів. Однак, безкоштовні якісні слоти без необхідної реєстрації завжди будуть найкращими для знайомства з апаратами.

Одним з таких ігрових автоматів Вулкан на гривні став слот Золото Фараона 2. Ця гра заснована на єгипетській тематиці і розповість вам про потаємні скарби фараонів Давнього царства. Запустивши Золото Фараона 2 на гроші онлайн, ви зможете збагатитися без особливих зусиль. Допоможуть вам у цьому питанні різноманітні тематичні знаки, спеціальні нові бонуси та ризикова гра.

При звичайному рівні ставки, максимальний приз в Золото Фараона 2 дорівнює 9000 кредитів, якщо грати безкоштовно. Дістанеться він за знак погребальної маски фараона, яка також є Wild і подвоює ваш дохід. Інше цінне зображення – піраміда з оком Гора. Вона оцінюється в 4500 кредитів і активує безкоштовні обертання. Під час останніх усі призові потроюються. Загальні ж характеристики Золото Фараона 2 можна представити так:

  • 5 використовуваних барабанів;
  • 9 активних для комбінацій смуг;
  • тематичні зображення, включаючи спеціальні;
  • автоматичний режим запуску;
  • ризиковий картковий тур.