1. Главная »
  2. Вулкан Платинум »
  3. Reel Steal

Reel Steal

Reel Steal

Ігровий автомат Пограбування повністю виправдовує свою назву. Відкинувши всі моральні аспекти, банду грабіжників можна назвати справжніми віртуозами. До однієї з найбільш відповідальних справ у своєму послужному списку вони ставляться дуже серйозно і з повною віддачею.

Онлайн клуб Вулкан, дзеркала якого доступні без реєстрації, відправить у світ андерграунду, де у віртуальному Лос-Анжелесі ви дізнаєтеся всі нюанси плану пограбування. Сформований детальний звіт про місце сховища, встановлені корисні контакти і передбачені шляхи відходу. А на випадок форс-мажору із виведенням свіжої готівки, вже готові вірні помічники 45-го калібру. Тільки в реальній справі можна визначити, наскільки удача буде прихильна до тих, хто вирішив зірвати реальний куш.

Ігрова механіка автомата

Для діяльності, що розгортається, в ігровому апараті виділено 5 барабанів, через які проходять 9 ігрових смужок. Виграшні комбінації можуть включати 3, 5 або 5 однакових картинок. При цьому дикий символ у вигляді прудкого автомобіля може грати замість будь-якого певного символу (крім Scatter). Кожен виграш буде помножений на 5. А в режимі безкоштовних обертань – на запаморочливі х25.

Самі ж FreeSpins виграються за комбінації із 3, 4 або 5 Scatter із бомбою у будь-яких клітинах ігрового поля. Відповідно виходить 15, 20, 25 обертань із п’ятикратним множником для кожного виграшу у разі гри на гроші.

Бонусний режим проводиться за обраною в останньому раунді ставкою. А ось у звичайній грі таких обмежень немає – можна вибирати кількість ставок на кожну смужку від 1 до 4, а також встановлювати номінал для ігрового жетона. Як і в багатьох автоматах казино Вулкан 777 допускається запускати кожне обертання окремо або скористатися кнопкою автогри.