1. Главная »
  2. Вулкан Платинум »
  3. Super Lucky Frog

Super Lucky Frog

Super Lucky Frog

Справжній казковий ставок розлився на екрані ігрового автомата Удачлива Жабка. На його 5 барабанах можна зустріти:

  • равлика та чарівного метелика;
  • гриб та яскраве сонечко;
  • веселу білку та юного грифона;
  • лісового гобліна та дивного єдинорога.

Кожен з них має свою вартість і може приносити реальні виграші за комбінації від 3 до 5 символів, починаючи з лівого барабана. Якщо відкрити в Вулкан Платинум дзеркало, клуб Вулкан відкриє можливість кожному грати безкоштовно та без реєстрації.

Візуальний стиль розгортає справжню казкову історію, адже кожен з персонажів виконаний як в хорошому мультфільмі або чудовому дитячому розфарбуванні. До того ж деякі символи мають приховані можливості, які дійсно змусять повірити в чари завдяки великим виграшам, які з’являться як за помахом чарівної палички.

Додаткові можливості для поповнення гаманця з виведенням в казино Вулкан 777 відкривають 25 ігрових ліній, які закріплені на кожному спіні. При цьому лісовий ельф може принести найбільший виграш в розмірі 7500 ставок за 5 символів на одній лінії. А також замінити після зупинки барабанів будь ігровий символ, за винятком Bonus та Scatter.
Головний персонаж ігрового апарата в особі чарівної жаби може відкрити додаткову онлайн гру на гроші з колесом фортуни, на якому будуть розіграні фіксовані та динамічно мінливі призи, з максимальним значенням в 5000 ставок за сектор Super. Кількість спроб залежить від кількості символів Lucky Frog на лінії.
А якщо зібрати 3, 4 або 5 символів з чарівною феєю (Scatter), то можна запустити додатковий раунд з 10, 20 і 30 обертань відповідно.