1. Главная »
  2. Вулкан демо »
  3. Tales Of Krakow

Демо Легенди Кракова відкриють свої таємниці в Вулкані

Демо Легенди Кракова

Абсолютно безкоштовно нові враження чекають вас в Кракові, точніше в оповіданнях і легендах про це місто. Вночі тут і донині чиняться різноманітні містичні події. Ігровий клуб Вулкан надасть доступ до автомата, як безкоштовно, так і до гри на гроші все залежить від ваших уподобань і можливостей. У казино Вулкан в ігрові автомати грати безкоштовно онлайн можливо, використовуючи демо режим, або ж робити справжні ставки на гроші (зокрема на гривні).

Онлайн демо Tales Of Krakow без смс має відмінну сучасну графіку й оформлення, яке чудово підходить до сюжету та створює атмосферу таємничості. Аудиоряд підібраний виключно вдало. На ігровому полі п’яти барабанного симулятора бачимо: дракона, дівчину, чоботи, вершника, диявола і трубадура. Звичайно, традиційну частину символів складають картинки із зображенням гральних карт зі стилізацією епохи.

Технічна сторона демо автомата Вулкан відкриває несподівано багатий вибір, незважаючи на відсутність ризик-раунду. Тут є 30 активних смуг, три спеціальних символа: Wild, Scatter, Bonus. Дикий символ допомагає в освіті комбінацій, Скаттер активує безкоштовні запуски, а бонус може відкрити тематичну бонусну гру. Під час Free Spins діє потрійний коефіцієнт виплат. У бонусному раунді будьте готові до несподіваних поворотів і гострого сюжету. Джекпот автомата становить 7 500 монет, це відмінна сума, особливо на великих ставках, коли без реєстрації не обійтися.